14 אוגוסט 2017 מאת אור הגנוז על המפה

ברוכים הבאים לאור הגנוז

קבוצת האתרים המובילה בציבור החרדי 'כשר-נט' משיקה פורטל חדש בשם 'אור הגנוז על המפה', אשר ירכז את כל פעילות הנופש והפנאי בישוב אור הגנוז שבגליל העליון הכולל צימרים, וילות ומתחמי נופש, שיעורי תורה, פעילויות, קברי צדיקים, מסלולים ואטרקציות בסביבה ואף חדשות על היישוב.

בקבוצת 'כשר-נט' הבינו כי הפעלת הצימרים ומקומות הבילוי באזור הצפון בכלל ובאור הגנוז בפרט התחזקה בחודשים האחרונים והדבר הביא את הצורך להקים אתר נפרד שירכז את כלל הפעילות ביישוב אור הגנוז לטובת הציבור שומר המצוות.
לקבוצת 'כשר-נט' מספר אתרים ייחודיים העוסקים בכל הקשור לתרבות הפנאי במגזר הדתי והחרדי.
'טלחופש' המרכז בתוכו את כלל אתרי הנופש, הצימרים, המלונות והחופשות המרוכזות המיועדות לציבור החרדי. בנוסף הפך האתר לאבן דרך בכל הקשור לייעוץ בחופשות לציבור הדתי והחרדי ומידי שבוע מתפרסמות באתר כתבות מגזין העוסקות בחופשה ובטיפים לחופשה נוחה זולה ובטוחה, ב'טלחופש' מנוע חיפוש משוכלל המתאים את הצימרים והמלונות לגולש על פי בחירותו ועל פי הקריטריונים המתאימים לו בדיוק.
אתר נוסף העוסק בחופשות מבית 'כשר-נט' הוא האתר הפופולרי 'מירון על המפה'. המרכז את כל הנעשה במירון, מרבית החרדים היוצאים לחופשה בצפון הארץ יעברו לפחות פעם אחת במירון, מרביתם אף ישכרו צימרים ומיטות בישוב ומשם יצאו אל אתרי הבילוי בצפון הארץ, עובדה זו הדגישה את הצורך בבניית אתר שירכז בתוכו את כלל נותני השירותים והאופציות לשהייה ובילוי במירון ובאזור, וכמובן האתר מעדכן את קוראיו בכל חידוש ובכל אירוע המתרחש במירון.
כשר-נט מחזיקה גם באתר 'בשמחות' העוסק בכל הקשור לשמחות במגזר הדתי והחרדי, האתר מרכז בתוכו את כלל נותני השירותים הקשורים לחתונות שבע ברכות בר / בת מצווה ובריתות. האתר מפרסם אף הוא טיפים וכתבות העוסקות בתחום השמחות והארועים.
אתר נוסף מבית 'כשר-נט' הוא האתר 'מיי כארד' המפיק כרטיסי ביקור דיגיטליים לעסקים, באמצעות האתר ניתן לייצר כרטיס ביקור דיגיטלי ללא צורך בהדפסה ובניירת מיותרת.
הייחודיות בכרטיס ביקור דיגיטלי הוא הקשר הנשמר עם הלקוח לאחר המפגש העסקי, מוצרי 'מיי כארד' נחשבים לחדשניים ומתקדמים בתחומם ומציעים מגוון רב של אפשרויות הרבה מעל המתחרים.

אנו בטוחים שתיהנו מהאתר החדש אור הגנוז על המפה ותפיקו ממנו את המירב עובר חופשתיכם

Share Button

תגובה אחת על “ברוכים הבאים לאור הגנוז”

  1. אנחנו הולכים לחפוש באור הגנוז עם הרבה ילדים שילחו לנו הצעןת לאטרקציות באזור

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

החופשה שלי

להוספת פריטים לתוכניה, לחץ על הסמל: המופיע לצד העסק.

שלח את התכניה במייל

שלח את התכניה במייל

css.php